Zgodnie z art.13 ust.1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku


DARRO SP. Z O.O. Julia Błońska informuje, że jest administratorem Państwa danych osobowych. Siedziba firmy to ul. M. Skłodowskiej-Curie 101E, 87-100 Toruń. Kontakt z nami w sprawach przetwarzania danych osobowych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Państwa dane są przetwarzane w celu wykonania procesu zakupowego na podstawie art.6 ust. 1 pkt b, c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych RODO.

Państwa dane osobowe będą udostępnione podmiotom zewnętrznym, z którymi Firma DARRO SP. Z O.O.współpracuje w zakresie świadczonych usług i towarów zakupionych przez Państwa. Ponadto przepisy prawa wymagają od nas przetwarzania Państwa danych dla celów podatkowych i rachunkowych.

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres konieczny wynikający z przepisów.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do Państwa danych osobowych, do ich sprostowania,usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa.

Podanie przez Państwa danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy sprzedaży.
Niepodanie ich będzie skutkować brakiem możliwości wykonania usługi sprzedaży.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane przez administratora danych osobowych z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa przewidzianych dla ochrony danych osobowych.DARRO
Administratora Danych Osobowych